Dodací lhůta pro produkty šité na míru je 5-10 pracovních dnů.
Přihlášení k účtu:
Luxusní obojek Magnifico by ProChrta.cz – ručně vyrobený z kvalitní hovězí kůže s měkkým polstrováním pro maximální pohodlí. Lehký, poddajný a přitom odolný, s elegantním designem v tyrkysovo-hnědé kombinaci. Anatomický tvar perfektně sedí bez oděrů a otlaků.
Rychlá výměna zboží
Vrácení zboží zdarma
Garance kvality
Luxus, pohodlí a styl v jednom!
Edice Magnifico je ručně vyrobená z prvotřídní hovězí kůže, která je na vnitřní straně doplněna o měkké polstrování z jemné štípané kůže. Výsledkem je mimořádně poddajný, lehký a přitom odolný obojek, který dokonale sedí i na citlivých chrtích krčcích — bez oděrů a otlaků.
Každý obojek byl testován v praxi a splňuje vysoké nároky na pohodlí i estetiku.
Robustní celolité kování zaručuje pevnost a bezpečnost – nehrozí jeho prasknutí. Obojek zdobí elegantní raznice s logem ProChrta.cz, která podtrhuje jeho jedinečný vzhled.
Všechny hrany jsou precizně zapracované, aby nedocházelo k odírání srsti ani kůže. Díky anatomickému tvaru obojek perfektně sedí na krku, neotáčí se a nesjíždí, ani při pohybu.
Horní kůže: tmavě hnědá
Spodní kůže: světle hnědá, v dokonale ladícím odstínu
Šířka 5 cm | Obvod krku: 33 - 39 cm
K obojku si můžete pořídit také ladící vodítko ze stejné edice:
Délka 240 cm, šířka 14 mm.
Při objednávce nad 2 990 Kč zasíláme zdarma po celé ČR i SR.
GoPay, Apple Pay, Google Pay – bezpečně a bez zdržování.
ProChrta.cz – originální výbava navržená pro specifické potřeby chrtů.
Rychlá a přátelská komunikace, vždy s cílem, abyste byli spokojeni.